Eesti 4H-l on traditsiooniks tulla kord aastas kokku kiidu- ja tänuüritusel, et tunnustada ning tänada tublisid liikmeid, klubisid, juhendajaid.

2017. a tunnustati tublimaid 4H-kaid 14. oktoobril Lõikuspeol Pernova Loodusmajas.

Piirkonna aktiivne liige 2017

Jõgevamaa - KATRIN KIENS
Järvamaa - LAURA LEPIK
Virumaa - KERMO VINKLER
Pärnumaa - KARMEN PIKKMETS
Tartumaa - KRISTJAN-KAAREL KOLGA
Harjumaa - HENDRIK LILLSOO

Piirkonna parim klubi 2017

Jõgevamaa - HAPPY PEOPLE
Virumaa - ÕNNESEENED
Pärnumaa - SUARÕ NUÕRÕD
Harjumaa - ALAVERE

Piirkonna parim klubijuhendaja 2017

Jõgevamaa - EHA KULD
Järvamaa - KÄTLIN MERISALU
Virumaa - MIRJAM VINKLER
Pärnumaa - LAURA JÕE
Tartumaa - KRISTJAN-KAAREL KOLGA
Harjumaa - HELINA LILLSOO

4H aasta tegija 2017

KÄTLIN MERISALU

4H aastate tegija

EHA KULD

Parim piirkond 2017

HARJUMAA

Hõbemärk:

Klubijuhendamise eest:

  • Karoliine Kask
  • Anu Kuld
  • Marika Tamm
  • Kai Kaljula
  • Külli Kiika
  • Ellen Kupar
  • Olga Paas
  • Liina Laissaar
  • Grete Tomson
  • Reelika Lepik

Klubi ja piirkonna juhendamise eest:

  • Annika Rohi
  • Janika Hinto

Kuldmärk

Klubi juhendamise eest:

  • Sirje Kaska
  • Ülo Raudsepp
  • Eva-Brit Bergmann
  • Kalli Rõõmusaare
  • Hele-Mall Kink
  • Margit Vijar

Klubi ja piirkonna juhendamise eest:

  • Inga Raudsepp

Kuldmärk pärjal

Klubi juhendamise eest:

  • Eha Kuld
  • Helle Vent
  • Ene Pilvet
  • Miia Jürimäe

Klubi ja piirkonna juhendamise eest:

  •  Angela Kilk

Organisatsiooni arengule kaasa aitamise eest

  • Tiiu Assafrei
  • Külli Talts
  • Reelika Rüütli
  • Kadri Toomingas

Eriline tänu

Klubi juhendamise eest:

  • Ülle Varik
  • Riina Kappak
  • Tiiu Hansen
  • Kai Punger
  • Tiina Lilleleht

Klubi ja piirkonna juhendamise eest:

  • Evi Rohtla

Organisatsiooni arengule kaasa aitamise eest

  • Inna Lamp
  • Anu Kersalu
  • Küllike Altenberg
  • Marika Markus
  • Eha Paas
  • Ilona Miller

Avaldame tänu koostööpartneritele

Noorteühing Eesti 4H tänab pikaajalise meeldiva koostöö eest

  • Haridus- ja Teadusministeerium
  • Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus
  • Eesti Noorteühenduste Liit
  • Eesti Noorsootöö Keskus
  • Suomen 4H-liito
  • Latvijas Mazpulki
  • Rural Youth Europe
  • Ellen Paine
  • Ragnar Kekkonen

20. juubeliaasta märgisaajad:

Hõbemärk

Klubijuhendamise eest:

  • Eva Britt Bergmann
  • Karin Luik
  • Mari-Liis Kolk
  • Eha Kuld
  • Reima Nõmmik
  • Pille Lehtemaa
  • Ereene Perner
  • Inga Raudsepp
  • Kalli Rõõmusaare
  • Milvi Puis
  • Kadi Kerner
  • Maria Jürisson
  • Rein Feldmann
  • Piret Viirlaid
  • Margit Markus
  • Merike Maidle
  • Sirje Kaska
  • Ülo Raudsepp

Organisatsiooni arengule kaasa aitamise eest

  • Ragnar Kekkonen
  • Ellen Pain
  • Maris Moorits
  • Ilona Miller

Kuldmärk

Klubi juhendamise eest:

  • Eve Tilk
  • Kadri Toomingas
  • Angela Kilk
  • Tiiu Assafrei
  • Kaie Lepp
  • Ene Pilvet
  • Helgi Kiik
  • Helle Vent
  • Miia Jürimäe
  • Marika Markus

Organisatsiooni arengule kaasa aitamise eest

  • Külli Talts
  • Reelika Rüütli

Kuldmärk pärjal

Klubi juhendamise eest:

  • Inna Lamp
  • Evi Rohtla
  • Eve Siilak
  • Eha Kuusk
  • Ülle Varik
  • Riina Kappak
  • Tiiu Rosenberg
  • Kai Punger
  • Tiiu Hansen
  • Tiina Lilleleht

Organisatsiooni arengule kaasa aitamise eest

  • Anu Kersalu
  • Jüri Rute
  • Küllike Altenberg

Tänutahvel

Noorteühing Eesti 4H tänab pikaajalise meeldiva koostöö eest

  • Haridus- ja Teadusministeeriumi
  • Suomen 4H-liito
© 2015 Noorteühing Eesti 4H. All Rights Reserved.