4H liikmeks astumine

Miks liituda Eesti 4H-ga?

Noorteühinguga liitudes on Sul võimalus leida uusi sõpru lähedalt ja kaugelt, avardada oma silmaringi ning arendada suhtlemisoskust, ennast teostada, saada parem enesehinnang, austada iseennast ja teisi, õppida midagi uut.

Kuidas astuda 4H liikmeks?

Kui oled juhendaja ja soovid luua noorteklubi Eesti 4H alla, siis:

  • Leia vähemalt 3 noort ja mõelge koos oma klubile nimi. Registreeri klubi, saates registreerimisleht aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
  • Noored täidavad ära liikmeks astumise avalduse ning tasuvad juhendajale liikmemaksu. Uute liikmete tasu on 3€ ja iga järgnev aasta on liikmetasu 2€. Uute liikmete liikmemaks kantakse peakontori arveldusarvele- konto nr EE641010002005984009 SEB pank.
  • Juhendaja saab paaritunnise sissejuhatava koolituse.
  • Oma ürituste ja koosolekute elluviimisel on oluline koostada osalejate nimekiri. Nimekiri sisaldab ürituse nime, kuupäeva, osaleja nime ja allkirja.
  • Iga aasta lõpus saadavad klubid oma järgmise aasta registreerimislehed peakontorisse, kõik uued liikmed saavad endale liikmekaardid.
  • Aasta alguses läbi viia noortega koosolek, mida nad tahavad teha ning millistel üritustel osaleda. Pannakse paika aastane klubi tegevuskava. Tegevuskava projekt Eesti 4H 2021a tegevuse kohta on leitav SIIT.

 Kui oled noor ja soovid liituda Eesti 4H-ga, siis:

  • Leia endale täiskasvanud juhendaja (lapsevanem, noortekeskuse töötaja, õpetaja) või oma kodukohale kõige lähemal olemasolev klubi. Andmed klubide kohta leitavad kodulehel või kirjuta soovist liituda info@eesti4h ning koostöös leiame kõige sobivama lahenduse.
  • Täida ära liikmeks astumise avaldus, saada see meili teel Eesti 4H peakontorisse See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.aadressile Tallinna mnt 14-5, Pärnu 80036 või edasta klubi juhendajale, kuhu soovid kuuluda.
  • Tasu liikmemaks juhendajale või Noorteühing Eesti 4H peakontor arvele - konto nr EE641010002005984009 SEB pank. Uue liikme tasu 3€. Järgmistel aastatel liikmemaks 2€ aastas. Iga uus liige saab endale liikmekaardi.
  • Sul on lahti kõik võimalused osaleda klubilistes tegevustes, osaleda üritustel ning leida uusi sõpru!

 Millised soodustused on 4H liikmetele?

Osaledes 4H korraldatud üritustel, saavad 4H liikmed osalustasu pealt soodustust (nt. 4H ühine teatri külastus maksab 4H liikmetele 6 eur ja mitteliikmetele 12 eur). Osalemine 4H suvepäevadel, reisidel jne.

© 2021 Noorteühing Eesti 4H. All Rights Reserved.