4H liikmeks astumine

Miks liituda Eesti 4H-ga?

Noorteühinguga liitudes on Sul võimalus leida uusi sõpru lähedalt ja kaugelt, avardada oma silmaringi ning arendada suhtlemisoskust, ennast teostada, saada parem enesehinnang, austada iseennast ja teisi, õppida midagi uut.

Kuidas astuda 4H liikmeks?

 Kui oled noor ja soovid liituda Eesti 4H-ga, siis:

 • Leia endale täiskasvanud juhendaja (lapsevanem, noortekeskuse töötaja, õpetaja) või oma kodukohale kõige lähemal olemasolev klubi. Kirjuta soovist liituda info@eesti4h ning koostöös leiame kõige sobivama lahenduse.
 • Täida ära liikmeks astumise avaldus, saada see meili teel Eesti 4H peakontorisse See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.aadressile Tallinna mnt 14-5, Pärnu 80032 või edasta klubi juhendajale, kuhu soovid kuuluda.
 • Tasu liikmemaks juhendajale või Noorteühing Eesti 4H oma piirkonna arveldusarvele. Uue liikme tasu 3€. Järgmistel aastatel liikmemaks 2€ aastas. Iga uus liige saab endale liikmekaardi.
 • Sul on lahti kõik võimalused osaleda klubilistes tegevustes, osaleda üritustel, IFYE-programmis ning leida uusi sõpru nii kodu- kui välismaal!

Kui oled juhendaja ja soovid luua noorteklubi Eesti 4H alla, siis:

 • Leia vähemalt 3 noort ja mõelge koos oma klubile nimi. Registreeri klubi, saates registreerimisleht aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
 • Noored täidavad ära liikmeks astumise avalduse ning tasuvad juhendajale liikmemaksu. Uute liikmete tasu on 3€ ja iga järgnev aasta on liikmetasu 2€.
 • NB! Alates 01.04.2023 juhatuse otsusega kõik liikmemaksud kantakse piirkonna SEB arveldusarvele.
  Makse saaja: Noorteühing Eesti 4H, selgitusse piirkond, klubi nimi ja laste nimed või laste arv.

  •  Järvamaa/Harjumaa piirkonna konto -  EE831010702007278000, piirkonnajuht Annika Orula (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
  •  Jõgevamaa piirkonna konto - EE111010220027781017, piirkonnajuht Evi Rohtla (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
  •  Pärnumaa piirkonna konto - EE231010902001277001, piirkonnajuht Pille Lille (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
  •  Virumaa piirkonna konto - EE621010220009107017, piirkonnajuht Mirjam Vinkler (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
  •  Peakontori arvelduskonto nr EE641010002005984009 SEB pank.
 • Juhendaja saab paaritunnise sissejuhatava koolituse.
 • Oma ürituste ja koosolekute elluviimisel on oluline koostada osalejate nimekiri. Nimekiri sisaldab ürituse nime, kuupäeva, osaleja nime ja allkirja.
 • Iga aasta lõpus saadavad klubid oma järgmise aasta registreerimislehed peakontorisse, kõik uued liikmed saavad endale liikmekaardid.
 • Aasta alguses läbi viia noortega koosolek, mida nad tahavad teha ning millistel üritustel osaleda. Pannakse paika aastane klubi tegevuskava. Tegevuskava projekt Eesti 4H 2022a tegevuse kohta on leitav SIIT.

Millised soodustused on 4H liikmetele?

Osaledes 4H korraldatud üritustel, saavad 4H liikmed osalustasu pealt soodustust (näiteks 4 päeva kestva suvelaagri osalustasud liikmele 65€, mitteliikmele 85€). Osalemine 4H suvepäevadel, reisidel jne.

Kui Sul on soov liituda Eesti 4H laheda seltskonnaga meeles mõlkunud juba ammu ja see soov muudkui suureneb, siis võta meiega ühendust ja me juhatame Sind edasi.  Noorteühinguga liitudes on Sul võimalus leida uusi sõpru lähedalt ja kaugelt, avardada oma silmaringi ning arendada suhtlemisoskust, ennast teostada, saada parem enesehinnang, austada iseennast ja teisi ning õppida pidevalt midagi uut. #õpimetegutsedes #eesti4h

© 2021 Noorteühing Eesti 4H. All Rights Reserved.